Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/989
Название: Сучасні проблеми у процесі відбору та найму персоналу в організації
Авторы: Федорова, А. С.
Бокій, В. І.
Ключевые слова: відбір
найм персоналу
пошук працівників
корекція проблем відбору та найму персоналу
отбор
найм персонала
поиск сотрудников
коррекция проблем отбора и найма персонала
selection
recruitment
search workers
correction of problems of selection and recruitment
hiring
search of employees
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Федорова А. С. Сучасні проблеми у процесі відбору та найму персоналу в організації [Текст] / А. С. Федорова, В. І. Бокій // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 1 (75). - C. 187-193.
metadata.local.source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Краткий осмотр (реферат): Виділено загальні, цілком універсальні, шляхи корекції проблем, що виникають у процесі відбору та найму персоналу за рахунок системного підходу до реалізації етапів, здійснюваних у рамках процесу найму персоналу. Виокремлено список основних помилок, які сьогодні допускають майже всі організації під час пошуку працівників. Досліджено причини та наслідки неуспішного відбору кандидатів на посаду. Внесено пропозиції щодо корекції проблем відбору та найму персоналу. У статті досліджено сучасні проблеми, що виникають у процесі відбору та найму персоналу на підприємство. Основним завданням при наймі персоналу на роботу є задоволення попиту на працівників у якісному і кількісному співвідношенні. Розгляд ключових принципів організації виробництва, оптимальних систем і процедур, закладених у нових методах управління, відбору та найму персоналу, які залежать вже від конкретних людей, від їх знань, компетентності, кваліфікації, дисципліни, мотивації і т.д.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/989
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
V75_P187-193.pdf288,03 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.